Gril lokomotiva

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ grilu
 
na dřevěné uhlí 
na dřevěné uhlí 
na dřevěné uhlí 
 
 
 
Velikost grilovací plochy
 
 
2250 cm2
2360 cm2
 
 
 
Hmotnost
12 kg
6 kg
24.5 kg
35 kg
50 kg
125 kg
 
Materiál roštu
 
 
smaltovaný 
smaltový 
 
 
 
Výkon
 
 
 
 
 
 
 
Stolní
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Termostat
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Příkon
 
 
 
 
 
 
 
Odkapávání
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Raclette
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pojízdné
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 36 hlasy, průměrně 3.8 z 5

Máte rádi vláčky? Teď už se na ně nebudete muset chodit dívat na železnici, protože jednu lokomotivu si můžete pořídit domů. Grilům lokomotiva se takto přezdívá právem, opravdu vypadají jako lokomotiva a jejich přednosti spočívají v tom, že si maso můžete připravit hned na několik způsobů a to během chvíle. Gril je rozdělen na dvě velké části a to „velký“ a „malý“ gril.

Velká část je s příklopem a používá se na klasické grilování, maso je z této části grilu křehké a šťavnaté, především se ale snadno a rychle připravuje. Celkovou přípravu jídla si můžete regulovat klapkou a teplotu kontrolovat na teploměru. Klobásky, maso, hamburgery, zelenina, ryby, to všechno bude mít jemnou chuť a bude rovnoměrně opečené, protože grily lokomotiva se s takovou výzvou umí snadno poprat.

Takové grily jsou mistry na přípravu perfektního pohoštění pro velký počet lidí a to za krátký čas. Všechny tyto vlastnosti se ale mírně podepisují na ceně grilu lokomotiva, která se tak pohybuje v trochu vyšší cenové hladině. Pokud si ale chcete užít dokonale upečené maso, nezbude vám, než do takového grilu doopravdy investovat.

Vyuďte si rybičku

Další výhodou grilu lokomotiva je přední malý gril, který se používá nejvíce na uzení a obyčejné ohřívání. Pokud si tedy rádi dopřejete i uzený salám nebo jinou pochoutku, určitě se vám vyplatí tento gril „dva v jednom“ koupit a ušetřit tak peníze a místo. Uzení je snadné a v případě, že budete mít chuť jenom vy sám na grilovaný steak, můžete tento prostor využít jako klasický gril. Ten má před sebou ještě navíc odkládací plochu, kde si své výtvory můžete zkontrolovat, než je dáte hostům na talíř.

S grilem alá lokomotiva je snadné také opékat během celého roku, díky regulační klapce na straně grilu a také na komínu, si perfektní maso uděláte i v prosinci. Počasí ani roční období už vás nebude omezovat.

Aktuality a zajímavosti

TOPlist
TOPlist